Ankieta - Twoim zdaniem:

Czy zamierzasz wyjechać po studiach do pracy za granicę?:

> Blok Sponsora

wdomowychcenachpl-1413131972-1

REKLAMA NA PORTALACH

e-mail. office@bestcontent.solutions

Aktualne Kursy Walut

 

 

Artykuły sponsorowane

Ile wyda Polak na walentynki

Dziennik Gospodarczo - Informacyjny

Jak wynika z badania Barometr Providenta, dla 50% z nas walentynki nie są ważnym świętem. Z drugiej strony 48% Polaków będących w stałym związku planuje spędzić 14 lutego w sposób szczególny, np. pójść z ukochaną osobą do kina, teatru, restauracji czy też przygotować coś wyjątkowego w domu.

„Walentynki ciągle są świętem, które dopiero wchodzi do naszej kultury. Ocena jego ważności zależy od wieku pytanych osób: im są one młodsze, tym waga tego święta jest dla nich wyższa. Co zadowalające, na stosunek do niego nie ma natomiast wpływu stan cywilny respondentów” – mówi serwisowi infoWire.pl Przemysław Kasza, specjalista ds. badań, analiz i raportowania z firmy Provident Polska.

Prawie połowa badanych zamierza przeznaczyć na tegoroczne święto zakochanych przeszło 100 zł. Bardziej szczodrzy będą mężczyźni, którzy wydadzą o 10% więcej pieniędzy niż kobiety. „Warto zwrócić uwagę, że 2% Polaków planuje wydać na walentynki aż ponad 500 zł. Co ciekawe, są to głównie osoby powyżej 40. roku życia niebędące w stałym związku” – zauważa Karolina Łuczak, kierownik ds. komunikacji z firmy Provident Polska.

http://infowire.pl

Udostępnij

Mogą zainteresować Cię także...

  • W ostatnim półroczu 24% z nas zmieniło pracę. Głównie z powodu chęci rozwoju, potrzeby odmiany i osobistych aspiracji. Jednak spora część osób nadal obawia się utraty zatrudnienia. Z drugiej strony aż 74% Polaków uważa, że bez problemu znalazłoby nową pracę.

  • Wielu Polaków podczas zakupu ogumienia kieruje się wyłącznie ceną i wybiera tanie opony budżetowe. Tymczasem niższa cena to gorsze właściwości jezdne opon, a tym samym mniejsze bezpieczeństwo. Czy na pewno powinniśmy na nim oszczędzać?

  • Ponad połowa polskich studentów deklaruje, że chce otworzyć własny biznes. Jednak po ukończeniu studiów ich zapał słabnie. Przyczyną tego jest głównie przerośnięta biurokracja, z którą muszą mierzyć się firmy. Co zatem należałoby zmienić, aby ułatwić życie polskim biznesmenom?

   

                                              wiadomości ekologia podróże informacje

ZachodniDziennik,   Wiadomości,   Gospodarka,   Waszym zdaniem,   Polska Lokalna,   Styl życia,   Kobieta,   Motoryzacja, Technologie,   Ekologia,   Nasze zdrowie