Ankieta - Twoim zdaniem:

Czy zamierzasz wyjechać po studiach do pracy za granicę?:

> Blok Sponsora

wdomowychcenachpl-1413131972-1

REKLAMA NA PORTALACH

e-mail. office@bestcontent.solutions

Aktualne Kursy Walut

 

 

Artykuły sponsorowane

Wydarzenia

POLSKA - ŚWIAT


Można składać wnioski o dopłaty z MdM na 2017

Dziennik Gospodarczo - Informacyjny

W styczniu wróci możliwość składania wniosków o dopłatę do kredytu z programu Mieszkanie dla Młodych na 2017 rok. W przyszłorocznej puli pozostało 373 mln zł.

Ile wyda Polak na walentynki

Dziennik Gospodarczo - Informacyjny

Jak wynika z badania Barometr Providenta, dla 50% z nas walentynki nie są ważnym świętem. Z drugiej strony 48% Polaków będących w stałym związku planuje spędzić 14 lutego w sposób szczególny, np. pójść z ukochaną osobą do kina, teatru, restauracji czy też przygotować coś wyjątkowego w domu.

MNiSW: mniej biurokracji na Polskich uczelniach

Dziennik Gospodarczo - Informacyjny

Wzmocnienie współpracy między światem nauki a biznesem oraz ograniczenie biurokracji na uczelniach – to priorytety Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Resort zapowiada także inwestycje w odrodzenie polskiej humanistyki.

Renata Beger powraca. Na czele manifestacji rolników

Dziennik Gospodarczo - Informacyjny

Rolnicy, którzy przyjechali protestować do Warszawy, dotarli przed kancelarię premiera. Zapowiadają, że jeśli nie dojdzie do rozmów z  premier Ewą Kopacz,  to  na miejscu zostanie odprawiona msza św.

Wisła wdarła się do domów w Skoczowie

Dziennik Informacyjno - Gospodarczy

Na południu województwa śląskiego nadal intensywnie pada deszcz. Trudna sytuacja panuje w gminie Skoczów, która walczy ze skutkami opadów. Po nocnych opadach w Skoczowie doszło do lokalnych podtopień. Kilka domów zostało zalanych.

Nowelizacja ustawy o służbie zawodowej w wojsku

Dziennik Informacyjny

Dostosowanie sytuacji armii do obecnej rzeczywistości, stabilizacja służby wojskowej i zatrzymanie w niej żołnierzy to główne cele nowelizacji ustawy o służbie wojskowej żołnierzy zawodowych

Zmarł Tadeusz Mazowiecki

Dziennik Informacyjny

Dziś na ranem zmarł Tadeusz Mazowiecki, pierwszy niekomunistyczny premier Polski po II Wojnie Światowej. Tadeusz Mazowiecki miał 86 lat.

   

                                              wiadomości ekologia podróże informacje

ZachodniDziennik,   Wiadomości,   Gospodarka,   Waszym zdaniem,   Polska Lokalna,   Styl życia,   Kobieta,   Motoryzacja, Technologie,   Ekologia,   Nasze zdrowie